LAPORAN / REKOD PENCAPAIAN (DALAMAN)

PRESTASI PENYERTAAN DALAM PERTANDINGAN

 

Aktiviti / Pertandingan

:

Pertandingan station games

Peringkat

:

Sekolah

Pengelola

:

ISCF

Tarikh

:

17/3/2011

Tempat

:

SMK Sacred Heart

Bil. Peserta

:

90 orang

.

Bil

Nama Peserta

Kelas

Acara (Jika Berkenaan)

Pencapaian

1

Catherine Lau Siew Yun

U6A3

 

Tempat Pertama

2

Camillus Sim

L6S1

 

Tempat Pertama

3

Alex Ling Hoe Chen

L6S1

 

Tempat Pertama

4

Kiu Kwang Yang

U6A3

 

Tempat Pertama

5

Gordon Sung

5S3

 

Tempat Pertama

6

Law Lee Lik

3A9

 

Tempat Pertama

7

Tiong King Hock

3A9

 

Tempat Pertama

8

Ling Zong Zhang

1A1

 

Tempat Pertama

9

Irene Sia Siew Thing

L6S1

 

Tempat kedua

10

Ngu Tien Tien

L6S1

 

Tempat kedua

11

Frank Ling Hong Chan

L6S1

 

Tempat kedua

12

Lau Ngie Jun

L6S1

 

Tempat kedua

13

Ngu Chien Kai

5A1

 

Tempat kedua

14

Lim Sing Yiing

U6A2

 

Tempat kedua

15

Wong Jing Ming

4A1

 

Tempat kedua

16

Brandon Ting

1A7

 

Tempat kedua

17

Elvin Wong Khiing Jium

1A6

 

Tempat kedua

18

Joan Hii

U6A3

 

Tempat ketiga

19

Penny Ting

U6A3

 

Tempat ketiga

20

Vincent Lau Lik Wee

L6S1

 

Tempat ketiga

21

Ha Sing Yong

L6S1

 

Tempat ketiga

22

Hu Ben Wen

U6A3

 

Tempat ketiga

23

Wong Chiew Ping

4S3

 

Tempat ketiga

24

Wong Kai Seng

2A3

 

Tempat ketiga

25

Colin Lu

1A7

 

Tempat ketiga

Dilaporkan oleh

 

___________________________

( LING HONG HIONG  )

Guru Penasihat (31/3/2011)

PRESTASI PENYERTAAN DALAM PERTANDINGAN

 

Aktiviti / Pertandingan

:

Bible Quiz

Peringkat

:

Sekolah

Pengelola

:

ISCF

Tarikh

:

25/3/2011

Tempat

:

SMK Sacred Heart

Bil. Peserta

:

34 orang

.

Bil

Nama Peserta

Kelas

Acara (Jika Berkenaan)

Pencapaian

1

Jackie Wong

U6A3

 

Tempat Pertama

2

Yii Ming Hong

3A1

 

Tempat Pertama

3

Yong Ya Fen

U6S1

 

Tempat Pertama

4

Lau Lee Siang

L6S1

 

Tempat Pertama

5

Gan Kai Jin

L6S2

 

Tempat Pertama

6

Wong Kai Ping

5S3

 

Tempat Pertama

7

Hii Mei Mei

U6A3

 

Tempat Pertama

8

Tiong King Hock

3A9

 

Tempat Pertama

9

Marcus Yii Zii Fu

2A6

 

Tempat Pertama

10

Alex Wong Chung Ing

L6S2

 

Tempat Pertama

11

Wong Ging Seng

U6A3

 

Tempat Pertama

12

Yang Jiing Seng

2A9

 

Tempat Pertama

13

Ho Chien Lik

3A1

 

Tempat Pertama

14

Ling Wei Yiing

U6A3

 

Tempat Pertama

15

Toh Nga Hung

U6A2

 

Tempat Pertama

16

Justin Lau Gek Liong

L6S2

 

Tempat Kedua

17

Ling Hang Jung

2A1

 

Tempat Kedua

18

Wong Chiew Ping

4S3

 

Tempat Kedua

19

Sia You Gin

3A1

 

Tempat Kedua

20

Tonny Ting Yew Ping

2A5

 

Tempat Kedua

21

Lau Lee Ching

U6S2

 

Tempat Kedua

22

Yek Nai Hock

3A1

 

Tempat Kedua

23

Steven Tiong Chiong Tong

5S2

 

Tempat Kedua

24

Edward Ling Chee Kong

2A1

 

Tempat Kedua

25

Matthew Wong Xia Zeng

4S3

 

Tempat Kedua

26

Kiu Toh Chin

3A1

 

Tempat Kedua

27

Jacky Hii

3A9

 

Tempat Kedua

28

Jimmy Kong

5S3

 

Tempat ketiga

29

Tiong Shean Chui

L6S1

 

Tempat ketiga

30

Joseph Ling

2A1

 

Tempat ketiga

31

Law Chai Lit

5S2

 

Tempat ketiga

32

Gordon Sung

5S3

 

Tempat ketiga

33

Anthony Yeo

3A1

 

Tempat ketiga

34

Law Lee Lik

3A9

 

Tempat ketiga

35

 

 

 

 

 

Dilaporkan oleh

 

___________________________

( LING HONG HIONG )

Guru Penasihat

Tarikh:31/3/2011

 

 

 

Latest news 23. May - This is a sample blog post describing your latest news. Here you can post news about your company or blog about any other subject that comes to mind. This post can be deleted in the News & Blog section below by clicking the Delete link for this post.